www.mamboteam.com
Greitosios medicinos pagalbos tarnyba, Šiaulių filialas, Radviliškio teritorinis skyrius Advertisement
Pradžia
2023-12-10
 
 
Navigacija
Pradžia
REORGANIZACIJA
Administracinė informacija
Paslaugos
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Asmens duomenų apsauga
Struktūra ir kontaktai
Naujienos
DUK
Nuorodos
Paieška
Pagalbą kvieskite:
Greitoji pagalba visoje Lietuvoje – 112
(nepriklausomai nuo operatoriaus).
Spalio 29-oji – Pasaulinė insulto diena

Projektas „Insultui STOP“ buvo sukurtas kaip svarbus informacinis šaltinis visuomenei bei patogus įrankis medikams šviesti pacientus apie šią ligą. Kaip teigia vienas iš projekto autorių, neurologas Dr. Saulius Taroza, „Insultui STOP“ gimė iš noro, kad kuo daugiau mūsų visuomenės mokėtų atpažinti insulto simptomus ir žinotų, ką reikia daryti. Šie pirmieji žingsniai yra ypač svarbūs gydymo sėkmei.

Įveikę testą „Ar gali atpažinti insultą?“, žmonės gali atlikti svarbų vaidmenį gelbstint žmonių gyvybes. „Kartu mes galime prisidėti prie kovos su insultu ir sumažinti jo pražūtingą poveikį asmenims, šeimoms ir bendruomenėms“, – teigia Dr. Saulius Taroza. Svetainėje insultuistop.lt taip pat pateikiama išteklių apie insulto padarinius – su kuo susiduria insultą patyrę asmenys.

Iniciatyvos autoriai kartu su Lietuvos insulto asociacija, pripažindami insulto atpažinimo svarbą, kviečia naudotis insultuistop.lt internetine svetaine kaip patogiu visuomenės informavimo apie insultą įrankiu. Konferencijoje „INSULTAS 2023" neurologų bendruomenei pristatyta iniciatyva „Insultui STOP“ sulaukė medikų palaikymo – internetinė svetainė pripažinta įtraukia priemone pacientų švietimui insulto tema.

Suprasdami, kaip svarbu apsaugoti kiekvieną pacientą, norime prisidėti prie šios sunkios ligos profilaktikos ir visuomenės švietimo."

 
Kitas >
Ar žinai, kad...
bendrasis pagalbos telefonas tel. 112 (juo galima skambinti ir iš mobiliųjų telefonų).
 
Apklausa
Ar kvalifikuotai Jums buvo suteikta pirmoji pagalba?
 
Kas lankosi

Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacija

Draustumo patikrinimas
 
Top! Top!