www.mamboteam.com
Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos centras Advertisement
Pradžia arrow Naujienos arrow Naujienos arrow Radviliškio greitosios medicinos pagalbos centrui – naujas automobilis
2022-07-01
 
 
Navigacija
Pradžia
Administracinė informacija
Paslaugos
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Asmens duomenų apsauga
Struktūra ir kontaktai
Naujienos
DUK
Nuorodos
Paieška
Pagalbą kvieskite:
Greitoji pagalba visoje Lietuvoje – 112
(nepriklausomai nuo operatoriaus).
Radviliškio greitosios medicinos pagalbos centrui – naujas automobilis

 

2007 metais įkurto Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos centro automobilių parkas pasipildė nauju greitosios pagalbos automobiliu. B kategorijos padidinto pravažumo greitosios medicinos pagalbos automobilį „Volkswagen Transporter“ su medicinos įranga, moderniomis ryšio priemonėmis ir buvimo vietos nustatymo įranga neatlygintinai valdyti ir naudoti centras gavo iš Sveikatos apsaugos ministerijos, kuri vykdo Greitosios medicinos pagalbos, skubios konsultacinės sveikatos priežiūros pagalbos ir pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros automobilių parko atnaujinimo 2006–2008 metų programą.

 

Automobilis pritaikytas vežti ir gimdyves, ir naujagimius, ir vaikus, ir suaugusiuosius, jame yra gyvybinių funkcijų atstatymo ir trumpalaikio palaikymo įranga (judrūs neštuvai, defibriliatorius su monitoriumi, reikalingas širdies veiklos sutrikimui pašalinti, elektrokardiogramos aparatas, gleivių siurbtuvas, gimdymo priėmimo rinkinys ir kita reikalinga įranga). Vieno automobilio kaina – 345 tūkst. litų, jame esanti medicinos įranga kainuoja 120 tūkst. litų. Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis tikisi, kad šiuo modernia įranga aprūpintu automobiliu medikai pacientus pasieks greičiau, jiems nereikės klaidžioti kaimuose ir atokiose rajono vietose, ieškant pagalbos laukiančio ligonio.

 

„Turėdami gerus automobilius ir šiuolaikinę medicininę įrangą, kvalifikuotus medicinos darbuotojus ir geras darbo sąlygas, galėsime operatyviai ir efektyviai suteikti pirmąją medicinos pagalbą visiems Radviliškio rajono žmonėms,“ – teigė jau pusmetį veikiančio Radviliškio rajono greitosios medicinos centro direktorius Arminas Stavginskas. Iki 2008 metų pabaigos, pasak centro direktoriaus, Radviliškį turi pasiekti dar keli nauji greitosios pagalbos automobiliai. Iki šiol centras turėjo penkis automobilius, vieną naujesnį, kitus keturis – 13–16 metų senumo, kiekvienas jų nuvažiavęs po pusę milijono kilometrų. Labai daug lėšų kiekvienais metais reikėdavo skirti šių automobilių remontui.

 

Radviliškio greitosios medicinos centras – ne pirma šalies medicinos įstaiga, pagal minėtą programą atnaujinusi savo automobilių parką. Naujieji greitosios pagalbos automobiliai jau yra pasiekę Alytaus, Joniškio, Šiaulių, Kauno, Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stotis, Varėnos, Vilkaviškio, Jurbarko, Telšių pirminės sveikatos priežiūros centrus ir Panevėžio rajono savivaldybės polikliniką.

Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, greitosios medicinos pagalbos, skubios konsultacinės sveikatos priežiūros pagalbos ir pirminės ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros automobilių parko atnaujinimui iš valstybės biudžeto skirta 29 mln. Lt, iš Europos Sąjungos lėšų – 23 mln. Lt.

 

Radviliškio rajono greitosios pagalbos centras kaip partneris dalyvauja Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamuose mokymuose, kurių metu 23 įstaigos darbuotojai įgis praktinių įgūdžių ir naujausių žinių apie greitosios medicinos pagalbos paslaugų teikimą. Atnaujinama specialioji apranga – centro darbuotojai gaus ir žiemai, ir vasarai skirtus rūbų komplektus.

 

Akimirkos iš greitosios medicinos pagalbos automobilio pristatymo:

 

Auto

Auto

Auto

Auto

Auto

Auto

 

 

Eligija ZOLTNERIENĖ, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus vyriausioji specialistė

 
< Ankstesnis   Kitas >
Ar žinai, kad...
būtina, kad bent vienas žmogus visada liktų prie asmens, kuriam reikia pagalbos iki tol, kol atvyks greitoji pagalba ir reikalui esant, suteiktų pirmąją pagalbą.
 

Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacija

Draustumo patikrinimas
 
Top! Top!