www.mamboteam.com
Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos centras Advertisement
Pradžia arrow Naujienos arrow Naujienos arrow Greitoji pagalba vos spėjo vežioti pamaldžias moteriškes
2022-07-01
 
 
Navigacija
Pradžia
Administracinė informacija
Paslaugos
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Asmens duomenų apsauga
Struktūra ir kontaktai
Naujienos
DUK
Nuorodos
Paieška
Pagalbą kvieskite:
Greitoji pagalba visoje Lietuvoje – 112
(nepriklausomai nuo operatoriaus).
Greitoji pagalba vos spėjo vežioti pamaldžias moteriškes

Šiaulių greitoji medicinos pagalba savaitgalį per keliasdešimt minučių mažiausiai 5 kartus buvo kviečiama į maldos namus. Čia alpo moterys, joms reikėjo skubios medikų pagalbos. Vyriausia ligonė, nualpusi bažnyčioje per pamaldas, yra 91 metų šiaulietė.

Greitosios medicinos pagalbos vyriausioji gydytoja sako, kad šių nelaimių priežastis – žmonės neapskaičiavo savo jėgų ir sveikatos galimybių.

Greitosios medicinos pagalbos vyriausioji gydytoja sako, kad šių nelaimių priežastis – žmonės neapskaičiavo savo jėgų ir sveikatos galimybių. Šiaulių apskrities ligoninės priėmimo skyriaus medikės sako, kad visos iš bažnyčios atvežtos moterys buvo gana senyvo amžiaus. Laimei, viskas baigėsi gerai, visos pacientės ligoninės priėmimo skyriuje atgavo jėgas, beveik visos tuoj pat išleistos į namus.

Medikai sako, kad šį kartą griūdamos moterys smarkiai nesusižalojo, nė vienai nelūžo kaulai, nesutrenkta galva. Pasak medikų, prieš einat į didesnės ištvermės reikalaujantį renginį ar mišias, žmonės turėtų prisiminti, kokių sveikatos problemų turi. Ypač atsargūs turėtų būti žinantys, kad serga širdies ir kraujagyslių ligomis, skauda sąnarius, sutrikęs regėjimas. Net ir jauni žmonės, eidami į bažnyčią melstis, turėtų pasiimti geriamo vandens, drėgną servetėlę veidui atgaivinti.

Šaltinis: www.delfi.lt

 
< Ankstesnis   Kitas >
Ar žinai, kad...
daryti dirbtinį kvėpavimą reikia iki tol, kol atsiras pulsas arba atvyks greitoji pagalba.
 

Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacija

Draustumo patikrinimas
 
Top! Top!