www.mamboteam.com
Greitosios medicinos pagalbos tarnyba, Šiaulių filialas, Radviliškio teritorinis skyrius Advertisement
Pradžia arrow Administracinė informacija
2023-10-02
 
 
Veikla

Darbo užmokestis

Viešieji pirkimai

Finansinių ataskaitų rinkinys

Vadovo veiklos ataskaita už 2021 metus

Paciento teisės ir pareigos

Vidaus darbo tvarkos taisyklės

Psichologinio saugumo užtikrinimo politika

Skubi būtinoji medicinos pagalba – tai kvalifikuota pagalba (be kurios padidėtų paciento mirties arba sunkių komplikacijų rizika) tais atvejais, kai yra tiesioginė grėsmė paciento gyvybei arba ji gali kilti bet kuriuo atveju.

Skubią būtinąją medicinos pagalbą teikiame nemokamai visiems Radviliškio miesto bei rajono teritorijoje esantiems asmenims ( namuose, darbovietėse, mokyklose, viešosiose įstaigose, viešose vietose) neatsižvelgiant į tai ar jie apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, nepaisant lyties, tautybės, pilietybės, registracijos vietos.

Skubią būtinąją medicinos pagalbą teikiame visą parą darbo, švenčių ir poilsio dienomis. VšĮ Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos centre dirba 19 bendruomenės slaugytojų GMP felčerių ir 17 GMP vairuotojų. Rajoną aptarnauja 3,8 brigados. Brigadą sudaro bendruomenės slaugytoja GMP felčerė ir GMP vairuotojas, kurie pasiryžę padėti pacientui.

Kartais tenka suteikti ne tik medicininę pagalbą, bet ir psichologinę: pabūti paprastu žmogumi, draugu ar patarėju. Išklausyti asmenines problemas, kai vienišas žmogus Tau atveria savo sielos vartus.

Paskubėjus gyvybei ateiti į pasaulį, ne visada laiku spėjame į ligoninę. Mes, medikai, pirmi išgirstame kūdikio klyksmą, pirmieji paimame ant savo rankų.

 
Ar žinai, kad...
svarbiausias pirmosios pagalbos tikslas lūžus kaulams – imobilizuoti pažeistą vietą, t. y. įtverti, kad nejudėtų lūžgaliai. Reikia, kad galūnė nejudėtų, nesilankstytų jos sąnariai auksčiau ir žemiau lūžio vietos.
 

Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacija

Draustumo patikrinimas
 
Top! Top!