www.mamboteam.com
Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos centras Advertisement
Pradžia arrow Naujienos arrow Naujienos arrow Radviliškio rajono GMP centras – jubiliejinėse GMP žaidynėse
2023-06-02
 
 
Navigacija
Pradžia
REORGANIZACIJA
Administracinė informacija
Paslaugos
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Asmens duomenų apsauga
Struktūra ir kontaktai
Naujienos
DUK
Nuorodos
Paieška
Pagalbą kvieskite:
Greitoji pagalba visoje Lietuvoje – 112
(nepriklausomai nuo operatoriaus).
Radviliškio rajono GMP centras – jubiliejinėse GMP žaidynėse

2016 m. rugsėjo 15-17 dienomis Druskininkuose vyko dešimtosios – jubiliejinės Lietuvos greitosios medicinos pagalbos žaidynės. Jose varžėsi 5 komandos iš užsienio ir 28 komandos iš Lietuvos. Šiose žaidynėse dalyvavo ir mūsų VŠĮ Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos centro komanda: bendruomenės slaugytoja GMP felčerė Irena Puščiutė, bendruomenės slaugytoja GMP felčerė Edita Pralgauskienė bei GMP vairuotojas Antanas Vaičiulis.

Dvi dienas komandos skubėjo į iškvietimus įvairiose Druskininkų vietose ir teikė pagalbą imituojamiems nukentėjusiems visokiose situacijose: vandens parke – staigios mirties ištiktas pacientas, sniego arenoje - du slidininkai patyrė traumas. Taigi komandos patyrė ir „karšto“ ir „šalto“. Taip pat komandoms teko gaivinti skendusį vaiką, suteikti pagalbą kurčiam pacientui, pasitikti netikėtai į pasaulį pasibeldusį naujagimį, sustabdyti kraujavimą prie keltuvų susižeidusiai pacientei. Taip pat buvo teroro akto imitacija - masinė nelaimė, kurioje nukentėjusių buvo apie 100 žmonių. Masinę nelaimę likvidavo visos žaidynėse dalyvavusios komandos. Visus pacientus reikėjo surūšiuoti pagal traumos sunkumą bei kuo skubiau teikti pagalbą.

Mūsų komanda visose netikėtose situacijose savo darbą atliko kruopščiai ir atsakingai. Po užduoties įvykdymo aptardavo savo klaideles, kurių, manome, kad neišvengė nei viena komanda.

Šių žaidynių tikslas skirtas GMP darbuotojų kvalifikacijos tobulinimui, naujovių įgyvendinimui, bendravimui bei komandų tarpusavio susiklausymui ir bendradarbiavimui.

Norime padėkoti Radviliškio rajono savivaldybei ir kitiems rėmėjams už suteiktą galimybę dalyvauti šiose žaidynėse.

Akimirkos iš žaidynių:

Žaidynės 2016

Žaidynės 2016

Žaidynės 2016

Žaidynės 2016

 
< Ankstesnis   Kitas >
Ar žinai, kad...
svarbiausias pirmosios pagalbos tikslas lūžus kaulams – imobilizuoti pažeistą vietą, t. y. įtverti, kad nejudėtų lūžgaliai. Reikia, kad galūnė nejudėtų, nesilankstytų jos sąnariai auksčiau ir žemiau lūžio vietos.
 

Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacija

Draustumo patikrinimas
 
Top! Top!