www.mamboteam.com
Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos centras Advertisement
Pradžia arrow Naujienos arrow Naujienos arrow Automobilių parkas pasipildė nauju automobiliu
2022-07-01
 
 
Navigacija
Pradžia
Administracinė informacija
Paslaugos
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Asmens duomenų apsauga
Struktūra ir kontaktai
Naujienos
DUK
Nuorodos
Paieška
Pagalbą kvieskite:
Greitoji pagalba visoje Lietuvoje – 112
(nepriklausomai nuo operatoriaus).
Automobilių parkas pasipildė nauju automobiliu

VŠĮ Radviliškio rajono greitosios medicinos pagalbos centro automobilių parkas pasipildė dar vienu nauju greitosios pagalbos automobiliu. B kategorijos padidinto pravažumo greitosios medicinos pagalbos automobilį „Volkswagen Transporter“ su daline medicinos įranga (automatinis kraujotakos atkūrimo prietaisas ZOLL AutoPulse, stuburo imobilizavimo prietaisas, neštuvai su reguliuojamu aukščiu, pediatriniai tvirtinimo diržai transportavimui, kintamo dydžio apykaklės ir transportavimo kėdutė) pagal panaudos sutartį 10-čiai metų valdyti ir naudoti centras gavo iš Sveikatos apsaugos ministerijos.

Naujasis GMP automobilis paskirtas Baisogalos postui, kadangi Jų automobilio rida virš 600 tūkstančių kilometrų. Birželio pradžioje darbuotojai su naujuoju GMP automobiliu jau pradėjo darbą. Į naująjį GMP automobilį buvo perkelta ( iš senojo GMP automobilio) visa kompiuterinė įranga, kuri reikalinga iškvietimams registruoti, navigacinė ir sekimo sistemos.

Direktorė Irena Palionienė pasidžiaugė, kad tik turėdami gerus automobilius ir šiuolaikinę medicininę įrangą, kvalifikuotus medicinos darbuotojus ir geras darbo sąlygas, galėsime operatyviai ir efektyviai suteikti pirmąją medicinos pagalbą visiems Radviliškio rajono žmonėms.

 
< Ankstesnis   Kitas >
Ar žinai, kad...
daryti dirbtinį kvėpavimą reikia iki tol, kol atsiras pulsas arba atvyks greitoji pagalba.
 

Lietuvos greitosios medicinos pagalbos įstaigų asociacija

Draustumo patikrinimas
 
Top! Top!